Úklid podle Marie Kondo

Termín
Čas konání 14,00
Místo IVPD
Adresa Lidická 7, Praha 5, Celá ČR
Obsazenost Volná místa
  • 980 Kč
  • Počet míst

Podrobnosti kurzu

Typ kurzu Další vzdělávání pracovníků
Náplň kurzu

Máte skříně s oblečením nacpané k prasknutí a šuplíky plné zbytečností? Uklízíte pořád dokola a nikde to není vidět? Věci vám doma jen přibývají? Víte, že když si uspořádáte svůj vnější svět, váš domov, má to dopad i na to, jak se cítíte uvnitř sebe? Naučte se uklízet po japonsku s KonMari metodou. Efektivně a jednou provždy. Zbavíte se nepotřebných věcí a získáte volný prostor. Po úklidu KonMari metodou budete úklid vnímat jinak než jen jako prosté zbavování se fyzických věcí. Metoda funguje dlouhodobě. Cílem je stav, kdy se doma budete cítit šťastně. Kouzelné účinky uklízení promění váš život.

Na workshopu se dozvíte co je KonMari metoda a naučíte se její postup krok za krokem tak, abyste ho poté zvládli sami doma. Vytvoříte si svůj osobitý „vision board“ pro váš domov. Dostanete podrobný návod k jednotlivým kategoriím věcí a naučíte se skládat oblečení. Stanete se součástí uzavřené FB skupiny, kde můžete konzultovat nejasnosti, které vyvstanou v průběhu vašeho úklidu.

Přednášku povede lektorka a krotitelka chaosu Jana Böhmová, která se učila přímo u tvůrkyně metody Marie Kondo. Propojila tak svoji vášeň pro pořádek s tím, co se od Marie Kondo naučila. Skrze úklid KonMari™ metodou podporuje klienty k dosažení jejich vysněného životního stylu.

Výstupní doklad Certifikát o účasti

Poskytovatel

Podobné kurzy

Nabídka všech kurzů

Novinky

Všechny novinky
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím